Úklidový dělník / Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

FirmaBÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč až 29 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
Denně provádět úklid pracovišť a ostatních prostor dle stanoveného plánu úklidu, úklid venkovních prostor, úklid sněhu - pozice je vhodnější pro muže.
Práce v jednosměnném provozu 8 hodin/denně + 0,50 hod. přestávka.
POŽADUJEME:
- schopnost zacházet s úklidovým strojem a zkoušky na vysokozdvižný vozík výhodou
- dochvilnost, zodpovědnost, zručnost.
NABÍZÍME: podnikové stravování, dodatková dovolená, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, karta benefit plus, příplatek za přítomnost 500,- Kč/měsíc, servisované pracovní oděvy, svozová doprava od ČD.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
KONTAKT: zaslání profesního životopisu na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Březová 2054, Česká Třebová, 56002, Česko
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 29 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:BÖHM PLAST-TECHNIK a.s., IČ: 26814773
datum zveřejnění nabídky práce:23. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jana Kholová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma BÖHM PLAST-TECHNIK u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 000 Kč až 29 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Březová 2054, Česká Třebová, 56002, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ; do: 30. 04. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.